محل تبلیغات شما

فریلنسر یا آزادکار یکی از عناوینی است که امروزه -و حتی در گذشته- توسط بسیاری از فعالان حوزه وب به‌زبان آورده می‌شود. یکی از راه‌هایی که افراد بتوانند به‌راحتی از طریق مهارت‌شان در اینترنت کسب درآمد کنند، انجام پروژه‌ به‌عنوان یک فریلنسر (Freelancer) است.

طراحی وب‌، طراحی گرافیک، نویسندگی، انیمیشن، ترجمه و… از جمله کارهای مرسومی هستند که توسط کارفرمایان در سایت‌های فریلنسری ایجاد می‌شوند. یعنی آن‌ها با درج اطلاعات پروژه خود، از فریلنسرها تقاضا همکاری و ارسال پیشنهاد می‌کنند. در این مقاله قصد داریم به‌صورت کامل این موضوع را بررسی کنیم.

مقدمه‌: فریلنسر؛ شغل یا مهارت؟

عنوانی که به‌نظر من جذابیت خاصی دارد! فریلنسر بودن می‌تواند یک شغل باشد. و هست. بسیاری به‌صورت تمام‌وقت مشغول انجام پروژه‌های آنلاین هستند و خود را فریلنسر می‌مانند. طبق آماری که پونیشا، یکی از بهترین پلتفرم‌های فریلنسری ایران، ارائه داده حدود ۶۷ درصد فریلنسرها به‌صورت تمام‌وقت فعالیت می‌کنند.

اما گروهی دیگر ممکن است به‌صورت پاره‌وقت و یا حتی تفریحی، دست به‌انجام پروژه‌های فریلنسری بزنند. در واقع همه‌چیز به‌وقت آدم‌ها دارد. کسانی که می‌خواهند همیشه به‌عنوان یک فریلنسر فعالیت داشته باشند، طبیعتا نمی‌توانند در شرکت و یا موسسه‌ دیگری کار ثابت داشته باشند.

به‌نظر من یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که هر فریلنسر باید داشته باشد، زمان‌شناسی است. باید مدیریت کامل بر وقت خود داشته باشد. پروژه‌ها را اولیت‌بندی -بر اساس زمان تحویل پروژه- کند و سپس مشغول انجام آن‌ها شود. بدترین اتفاقی که می‌تواند برای یک فریلنسر بیافتد این است که در زمان تعیین شده، نتواند پروژه را آماده تحویل دهد.

برای فریلنسر شدن مهارت‌های فردی‌ای لازم است که در ادامه مقاله شما را با آن‌ها آشنا خواهیم کرد اما خود عنوان فریلنسر» هم به‌نظر من می‌تواند به‌عنوان یک مهارت باشد. مهارت برنامه‌ریزی برای انجام کارهای مختلف در یک بازه‌ زمانی مشخص.

اگر علاقه‌مند به آشنایی با دنیای فریلنسری دارید و می‌خواهید از ساز و کار آن آگاه شوید، با ادامه این مقاله همراه باشید.

برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب بروید.

کسب درآمد از طریق تدریس خصوصی

معرفی یک صرافی معتبر ایرانی و آموزش ثبت نام در آن

فریلنسر ( FreeLancer ) یا آزادکار

فریلنسر ,یک ,داشته ,انجام ,به‌صورت ,فریلنسری ,یکی از ,یک فریلنسر ,به‌نظر من ,است که ,به‌عنوان یک

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی رضا شرافت - تدریس دروس تخصصی حسابداری سایت تفریحی delgedisbi oftelbapanc بارانی دانلود رمان عاشقانه بصیرت Insight ninsbubbrenes - .•°¤*.•°¤*(شـــهــر خـــیـــالــــی مــــن)*¤°•.*¤°•. - bronenhosro